Centrum Babylon
Centrum kongresowe - motywujące spotkania firmowe
Centrum Babylon
Lunapark - morze atrakcji dla dzieciaków
Centrum Babylon
Unikalny styl i komfort zakwaterowania
Centrum Babylon
Wodna rozrywka w antycznym świecie

Twój doradca

Anna Bolek
tel. 12-384-86-15
kom. 797-903-120
Infolinia czynna w godzinach:
8:00 - 18:00
Anna Choptiana
tel. 12-384-86-10
kom. 798-228-375
Infolinia czynna w godzinach:
8:00 - 18:00
Gabrysia Stąpała
tel. 12-384-86-12
kom. 798-228-331
Infolinia czynna w godzinach:
8:00 - 18:00
annaf annach gabrysia

Pakiety pobytowe

iQpark w Centrum Babylon

iQpark oferuje atrakcyjne i sensowne wykorzystanie wolnego czasu dla wszystkich kategorii wiekowych gości. Przyczynia się  do rozszerzenia oferty nieformalnego kształcenia w każdym wieku.

iQpark jest pierwszym samodzielnym Hands-on-science centrum w Republice Czeskiej. Stanowi doskonałe miejsce do poznania tajemnic przyrody, praw fizyki, historii ludzkości i techniki. Jest rewelacyjnym miejscem do nauki poprzez przeprowadzanie licznych doświadczeń, zadania logiczne i zabawę - testy, zagadki, quizy, gry i puzzle.

Na powierzchni ponad 1600 metrów kwadratowych, zainstalowanych jest wiele trójwymiarowych interaktywnych eksponatów kuszących do zabawy i eksperymentowania z maksymalnym wykorzystaniem wszystkich zmysłów.

iQpark<p>Dzieci rozwijają się tutaj i nabywają nowych umiejętności. Wszystko bowiem jest takie ciekawe...<p> iQpark<p>W Centrum Babylon goście hotelowi mają nielimitowany wstęp m.in. do iQparku - pierwszego ośrodka edukacyjno-rozrywkowego w Czechach!<p> iQpark<p>Cała wiedza o człowieku (anatomia, fizjologia, genetyka, funkcjonowanie zmysłów i organów) ukazana jest w iQparku w Centrum Babylon.<p>

Za pośrednictwem wrażeń i odczuć goście mimowolnie uświadamiają sobie istotę różnych procesów, przyswajają je sobie i zdają sobie sprawę z ich użyteczności i możliwości aplikacji w życiu codziennym. Interaktywność pracy z eksponatami pobudza zainteresowanie przede wszystkim dzieci i młodzieży poznawaniem siebie samego i kształcenia się, zwłaszcza w przyrodniczych kierunkach, w niewymuszonej i atrakcyjnej formie.

Wejście do iQparku możliwe jest z miasteczka zakupowego oraz kompleksu Centrum Babylon.

Cennik iQparku

Godziny otwarcia iQparku

Sprawdź inne miejsca na udany wypoczynek