Centrum Babylon
Centrum kongresowe - motywujące spotkania firmowe
Centrum Babylon
Lunapark - morze atrakcji dla dzieciaków
Centrum Babylon
Unikalny styl i komfort zakwaterowania
Centrum Babylon
Wodna rozrywka w antycznym świecie

WELLNESS HOTEL BABYLON****

Wellness Hotel Babylon****

Unikalny styl i komfort zakwaterowania połączony z maksymalną troską o gości oraz bogatą ofertą dostępnych usług.

Wprost z pokoju hotelowego można przejść do największego w Czechach krytego aquaparku, muzeum poznawania przez zabawę lub lunaparku, gdzie czeka na Państwa mnóstwo atrakcji, zapewniających niezapomniane przeżycia.

Hotel jest idealnym miejscem na rodzinny wypoczynek i spotkanie biznesowe, każdy niezależnie od wieku znajdzie tu coś dla siebie i będzie się dobrze bawił.

 

Centrum Babylon<p>Czterogwiazdkowe Centrum Babylon to doskonały wybór zakwaterowania! Różne typy pokoi, bogata oferta wellness i SPA, wodny świat oraz wiele innych atrakcji dostępnych dla Ciebie!<p> Centrum Babylon<p>Centrum Babylon to ogromna powierzchnia aquaparku, lunaparku, iQparku, hotelu i innych atrakcji. Widok z lotu ptaka najbardziej oddaje ogrom obiektu. 	<p> Centrum Babylon<p>Centrum Babylon położone jest w miejscowości Liberec, w Czechach. Obiekt jest bardzo kolorowy, dlatego widać go z daleka.<p>

Hotel posiada ponad 1000 miejsc noclegowych w 410 pokojach typu Family i Biznes. W zależności od potrzeb mogą Państwo wybierać od standardowych pokoi 1, 2, 3, 4 osobowych po luksusowe apartamenty z jacuzzi lub apartamenty dla nowożeńców.

Zobacz pokoje
Wellness Hotelu Babylon****

Pokoje wyposażone są we własną łazienkę, kolorowy odbiornik TV z programami satelitarnymi, sejf i możliwość podłączenia do Internetu. Dla niepełnosprawnych gości specjalnie przystosowane pokoje.

Centrum Babylon jest Hotelem przyjaznym dzieciom! Certyfikat można sprawdzić na stronach:

Hotel przyjazny dzieciom

Recepcja Centrum Babylon<p>Stylowa recepcja wita spragnionych wrażeń turystów przybywających do kompleksu Centrum Babylon.<p> Lobby bar w Wellness hotelu Babylon<p>W Lobby barze w Centrum Babylon pysznie smakują przekąski i orzeźwiają zimne lub ciepłe napoje.<p> Centrum Babylon<p>Centrum Babylon nawet w środku urządzone jest w celtyckim stylu starożytnej świątyni...<p>


Zakwaterowani goście mają zagwarantowane:

 • bogate śniadanie w formie bufetu ze stołami szwedzkim
 • nieograniczony pobyt w AQUAPARKU, LUNAPARKU, iQPARKU i iQLANDII, ZOO przez cały okres pobytu (również po wykwaterowaniu się jest możliwość korzystania z atrakcji - należy tę prośbę zgłosić na recepcji)
 • możliwość skorzystania z Indoor Aventure Golf ( opłata za piłeczkę 20 czk/szt)
 • poranną kąpiel w AQUAPARKU już od godziny 8:00
 • internet WiFi (gratis)

Dopłaty dla gości zakwaterowanych:

 • kolacja: 399 CZK/ osoba dorosła, 229 CZK/ dziecko 3-12 lat
 • wellness: 550 CZK/ osoba dorosła/ dzień
 • room service: 100 CZK
 • opłata za psa: 250 CZK/noc
 • łóżeczko dziecięce: 250 CZK/noc
 • parking: 120 CZK/dzień
 • wstęp do Aquaparku, Lunaparku, iQparku oraz iQlandii, ZOO (jeśli nie jest wliczony w pakiet): 520 CZK/ osoba dorosła/ dzień, 410 CZK/ dziecko do 12 lat/ dzień

Mapa Wellness Hotelu Babylon****

Mapa Hotelu Babylon****

Aquapark

Lunapark

iQpark

iQlandia

Aquapark w Centrum Babylon

Lunapark w Centrum Babylon

iQpark w Centrum Babylon

iQlandia - science park

Jedno dziecko do 13 roku życia gratis w towarzystwie osoby dorosłej (zakwaterowanie, śniadanie oraz wstęp do aquaparku, lunaparku, iQparku i iQlandii oraz Zoo w Libercu).

Cennik zakwaterowania
w Wellness Hotelu Babylon****

W sezonie zimowym goście po okazaniu karty hotelowej mają zapewniony gratisowy przejazd SKIAQUABUSEM do ośrodka Jested.

Drodzy Goście,

ze względu na fakt, iż rozszerzyliśmy naszą ofertę oraz komfort za sprawą dodatkowych usług dostępnych w pokoju, chcielibyśmy poinformować, że przy zameldowaniu się jest wymagana pre-autoryzacja karty kredytowej lub płatniczej. Pre-autoryzacja służy wyłącznie jako gwarancja zapłaty za dodatkowe usługi ( room service itp.) w trakcie pobytu. Po uregulowaniu należności za dodatkowe opłaty, w dniu wyjazdu pre-autoryzacja jest anulowane.

Czekamy na wszelkie uwagi na temat dodatkowych usług płatnych, które motywują nas do rozszerzenia tej oferty, a tym samym poprawienia Waszego komfortu podczas pobytu w Wellness Hotelu Babylon ****.

Dziękujemy za zrozumienie.

Panele ankietowe

Wszyscy nasi goście mogą korzystać z paneli stacjonarnych wyposażonych w tablety, za pomocą których można w prosty i szybki sposób wyrazić swoją opinię.

Panele ankietowe umieszczone są przy recepcji WELLNESS HOTELU BABYLON, w samoobsługowej restauracji Jizerka oraz w AQUAPARKU.

Interesuje nas Państwa opinia!

Sprawdź inne miejsca na udany wypoczynek