Centrum Babylon
Centrum kongresowe - motywujące spotkania firmowe
Centrum Babylon
Lunapark - morze atrakcji dla dzieciaków
Centrum Babylon
Unikalny styl i komfort zakwaterowania
Centrum Babylon
Wodna rozrywka w antycznym świecie

Restauracje w Centrum Babylon

W różnorodnych  wnętrzach restauracji serwowane są dania zarówno kuchni regionalnej  jak i międzynarodowej.

Sprawdź godziny otwarcia restauracji w Centrum Babylon!

Godziny otwarcia restauracji i kawiarni

CENTRUM BABYLON oprócz wypoczynku w komfortowych pokojach Wellness Hotelu**** Babylon oraz korzystania z relaksu w parku wodnym, oferuje Państwu również  przyjemność z delektowania się posiłkami w swoich restauracjach. Miła i profesjonalna obsługa oraz oryginalny klimat tych miejsc z pewnością na długo nie pozwolą Państwu o sobie zapomnieć.

RESTAURACJA ATRIUM

Nieograniczona konsumpcja jedzenia i picia w formie stołów szwedzkich w jednolitej cenie w pomieszczeniach PODZIEMIA ZAMKOWEGO dla gości hotelowych.

Idealny sposób na stołowanie dla całej rodziny, wycieczek dla dzieci i wyjazdów grupowych, obiady pracownicze, konferencje, spotkania firmowe. 

Restauracja Atrium dostępna jest również dla grup zorganizowanych - po uprzedniej rezerwacji.

Restauracja Atrium<p>Śniadanie podawane jest w formie bufetu. Każdy z gości może wybrać to, na co ma ochotę.<p> Restauracja Atrium Restauracja Atrium

RESTAURACJA NOSTALGIA

Po tygodniach adaptacji budowlanych pierwotnemu wnętrzu restauracji Luxor daliśmy zupełnie nowe oblicze i otwieramy dla Państwa NOSTALGIA RESTAURANT we włoskim stylu. Z Włochami jest nieodłącznie związana pizza i makaron oraz Grappa, dlatego znajdą je Państwo w naszym nowym jadłospisie wraz z ofertą innych przekąsek i specjałów. Goście z dziećmi z pewnością docenią kącik zabaw oraz możliwość wypożyczenia dziecięcych krzesełek.

Restauracja Nostalgia to także idealne miejsce na spokojne spędzenie czasu przy lampce dobrego wina.

Restauracja Nostalgia Restauracja Nostalgia Restauracja Nostalgia

 

 

STAROCZESKA RYCHTA

Restauracja z typową atmosferą z początku XX wieku, serwująca klasyczne potrawy kuchni czeskiej. W wybranych dniach wyświetlane są wydarzenia sportowe! Przyjdź kibicować i posiedzieć przy dobrym piwie!

Staroczeska Rychta<p>W tradycyjnej restauracji Centrum Babylon o nazwie Staroczeska Rychta spróbujesz klasycznych potraw kuchni czeskiej, ale również i międzynarodowej.<p> Staroczeska Rychta<p>Czeska restauracja w stylu z początku XX wieku serwuje posiłki, w które wkładane jest całe serce mistrza kuchni.<p> Staroczeska Rychta<p>Restauracja, której styl przypomina początek XX wieku ówczesnej jeszcze Czechosłowacji. Drewniana scenografia przypomina tamte czasy.<p>

RESTAURACJA JÍDELNA JIZERKA

Samoobsługowa restauracja z ofertą tradycyjnej kuchni Czeskiej i międzynarodowej, bar sałatkowy, ciastka. 

Oferta specjalna!

Od poniedziałku do piątku nowo przygotowaliśmy 3 rodzaje menu za 88 CZK, menu za 100 CZK i menu za 110 CZK. Każde menu zawiera zupę i drugie danie z oferty restauracji Jizerka.

 

Jizderka<p>W restauracji Jizderka w Centrum Babylon można podziwiać wspaniałe narzędzia z dawnych lat, a także wyblakłe już fotografie.<p> Jizerka<p>Zjedz lunch w restauracji Jizerka - szeroki wybór gotowych posiłków pozwoli Ci szybko zaspokoić Twój głód.<p> Jizerka<p>Restauracja Jizerka - tania żywność z szerokim wyborem gotowych ciepłych dań, przekąsek i napojów w samoobsługowej stołówce. <p>

 

BABU BURGER

Restauracja dla niepalących BABU BURGER w Centrum Babylon to kuchnia specjalizująca się w wyborne hamburgery. W menu głównym dostępne są hamburgery z baraniny, wołowiny z czeskiej hodowli, kurczaka oraz wegetariańskie. Dodatki stanowią świeże, chrupiące warzywa i sosy w kilku wariantach smakowych. Oferta obejmuje również popularne przekąski takie jak surówka z białej kapusty, cebuli i warzyw z grilla.

5694ac9231ef4dan6695.jpg 5694acb4378a4dan6766.jpg 5694ad964f56ddan6841.medium.jpg 5d1c5c5a70e13dan6722.jpg babu_logo.png

Sprawdź inne miejsca na udany wypoczynek