Centrum Babylon
Centrum kongresowe - motywujące spotkania firmowe
Centrum Babylon
Lunapark - morze atrakcji dla dzieciaków
Centrum Babylon
Unikalny styl i komfort zakwaterowania
Centrum Babylon
Wodna rozrywka w antycznym świecie

Twój doradca

Anna Bolek
tel. 12-384-86-15
kom. 797-903-120
Infolinia czynna w godzinach:
8:00 - 18:00
Gabrysia Stąpała
tel. 12-384-86-12
kom. 798-228-331
Infolinia czynna w godzinach:
8:00 - 18:00
Anna Choptiana
tel. 12-384-86-10
kom. 798-228-375
Infolinia czynna w godzinach:
8:00 - 18:00
annaf gabrysia annach

Pakiety pobytowe

Restauracje w Centrum Babylon

W różnorodnych  wnętrzach restauracji serwowane są dania zarówno kuchni regionalnej  jak i międzynarodowej.

Sprawdź godziny otwarcia restauracji w Centrum Babylon!

Godziny otwarcia restauracji i kawiarni

CENTRUM BABYLON oprócz wypoczynku w komfortowych pokojach Wellness Hotelu**** Babylon oraz korzystania z relaksu w parku wodnym, oferuje Państwu również  przyjemność z delektowania się posiłkami w swoich restauracjach. Miła i profesjonalna obsługa oraz oryginalny klimat tych miejsc z pewnością na długo nie pozwolą Państwu o sobie zapomnieć.

RESTAURACJA ATRIUM

Nieograniczona konsumpcja jedzenia i picia w formie stołów szwedzkich w jednolitej cenie w pomieszczeniach PODZIEMIA ZAMKOWEGO dla gości hotelowych.

Idealny sposób na stołowanie dla całej rodziny, wycieczek dla dzieci i wyjazdów grupowych, obiady pracownicze, konferencje, spotkania firmowe. 

Restauracja Atrium dostępna jest również dla grup zorganizowanych - po uprzedniej rezerwacji.

Restauracja Atrium<p>Śniadanie podawane jest w formie bufetu. Każdy z gości może wybrać to, na co ma ochotę.<p> Restauracja Atrium Restauracja Atrium

RESTAURACJA NOSTALGIA

Po tygodniach adaptacji budowlanych pierwotnemu wnętrzu restauracji Luxor daliśmy zupełnie nowe oblicze i otwieramy dla Państwa NOSTALGIA RESTAURANT we włoskim stylu. Z Włochami jest nieodłącznie związana pizza i makaron oraz Grappa, dlatego znajdą je Państwo w naszym nowym jadłospisie wraz z ofertą innych przekąsek i specjałów.

Restauracja Nostalgia Restauracja Nostalgia Restauracja Nostalgia

 

 

STAROCZESKA RYCHTA

Restauracja z typową atmosferą z początku XX wieku, serwująca klasyczne potrawy kuchni czeskiej.

Staroczeska Rychta<p>W tradycyjnej restauracji Centrum Babylon o nazwie Staroczeska Rychta spróbujesz klasycznych potraw kuchni czeskiej, ale również i międzynarodowej.<p> Staroczeska Rychta<p>Czeska restauracja w stylu z początku XX wieku serwuje posiłki, w które wkładane jest całe serce mistrza kuchni.<p> Staroczeska Rychta<p>Restauracja, której styl przypomina początek XX wieku ówczesnej jeszcze Czechosłowacji. Drewniana scenografia przypomina tamte czasy.<p>

RESTAURACJA JÍDELNA JIZERKA

Tania żywność z szerokim wyborem gotowych ciepłych dań, przekąsek i napojów w samoobsługowej stołówce. 

Jizderka<p>W restauracji Jizderka w Centrum Babylon można podziwiać wspaniałe narzędzia z dawnych lat, a także wyblakłe już fotografie.<p> Jizerka<p>Zjedz lunch w restauracji Jizerka - szeroki wybór gotowych posiłków pozwoli Ci szybko zaspokoić Twój głód.<p> Jizerka<p>Restauracja Jizerka - tania żywność z szerokim wyborem gotowych ciepłych dań, przekąsek i napojów w samoobsługowej stołówce. <p>

 

BABU BURGER

Restauracja dla niepalących BABU BURGER w Centrum Babylon to kuchnia specjalizująca się w wyborne hamburgery. W menu głównym dostępne są hamburgery z baraniny, wołowiny z czeskiej hodowli, kurczaka oraz wegetariańskie. Dodatki stanowią świeże, chrupiące warzywa i sosy w kilku wariantach smakowych. Oferta obejmuje również popularne przekąski takie jak surówka z białej kapusty, cebuli i warzyw z grilla.

Restauracja Babu Burger

Sprawdź inne miejsca na udany wypoczynek