Centrum Babylon
Centrum kongresowe - motywujące spotkania firmowe
Centrum Babylon
Lunapark - morze atrakcji dla dzieciaków
Centrum Babylon
Unikalny styl i komfort zakwaterowania
Centrum Babylon
Wodna rozrywka w antycznym świecie

Katalog lojalnościowy

Katalog AquaSki Travel startuje - baw się z nami, zbieraj punkty, wymieniaj je na nagrody!

Za każde wydane 200 zł otrzymujesz 1 punkt – a więc z każdej rezerwacji, którą zrobisz za pośrednictwem AquaSki Travel, na Twoje konto w projekcie Program lojalnościowy część poniesionych kosztów trafia do Ciebie z powrotem!  Zebrane punkty możesz wykorzystać jako zniżkę podczas kolejnego wyjazdu, bądź wymienić je na atrakcyjne nagrody dostępne w Katalogu Nagród.

W linii ubrań AquaSki Travel będziesz czuł się jak w drugiej skórze, a jednocześnie modnie i stylowo. Unikatowa, niepowtarzalna marka podkreśli Twój indywidualny charakter, a najwyższa jakość włoskich materiałów na pewno przyczyni się do wygody w uprawianiu każdej aktywności fizycznej.

Ubrania sportowe AquaSki Travel wyprodukowała dla nas marka Quest, której używają najlepsi zawodnicy na świecie z różnych dyscyplin sportowych. „Twarzą” marki jest Maja Włoszczowska, wicemistrzyni olimpijska w kolarstwie. Światowej klasy sportowiec przetestowała dla Państwa włoskie tkaniny i kroje strojów AquaSki Travel, gwarantując ich najwyższą wygodę i jakość.

W katalogu mamy propozycję również dla tych, których nie interesują ubrania sportowe. Specjalnie dla nich przygotowaliśmy gadżety turystyczne przydatne na każdym urlopie.

Zapraszamy zapoznania się z ofertą nagród!

Zapoznaj się z regulaminem katalogu lojalnościowego AquaSki Travel.

Regulamin
Programu lojalnościowego 

Zobacz nagrody dostępne w programie AquaSki Travel.

Katalog nagród

Sprawdź inne miejsca na udany wypoczynek