Centrum Babylon
Centrum kongresowe - motywujące spotkania firmowe
Centrum Babylon
Lunapark - morze atrakcji dla dzieciaków
Centrum Babylon
Unikalny styl i komfort zakwaterowania
Centrum Babylon
Wodna rozrywka w antycznym świecie

Bary w Centrum Babylon

Oferują przyjemne spędzenie czasu z przyjaciółmi lub partnerami handlowymi przy lampce wina, nawet do późnych godzin nocnych.

Sprawdź godziny otwarcia barów w Centrum Babylon!

Godziny otwarcia barów

BOWLING BAR

Szeroka oferta drinków w atmosferze amerykańskich lat pięćdziesiątych.
Przyjemne orzeźwienie po sportowej rywalizacji.
Istnieje możliwość rezerwacji na firmowe oraz prywatne imprezy.

Bowling4.jpg Bowling_1.jpg Bowling_2.jpg

LOBBY BAR

Przyjemne miejsce do spędzenia czasu z przyjaciółmi lub partnerami handlowymi w specyficznej atmosferze, przy recepcji WELLNESS HOTELU**** BABYLON . Dostępne są kawa, drinki, przystawki, piwo, wybór słonego oraz słodkiego pieczywa, papierosy, cygara.
Odbiornik telewizyjny z wielkim ekranem.

 

5c0f882d56671lobbybar3.jpg LOBBY_BAR.jpg lobby2.jpg lobby_novy.jpg pobrane.jpg

!-

MUSIC CLUB ZAVINAC

Szalona dyskoteka na roztańczonym parkiecie przez niemal całą noc! Klub muzyczny Zavinac (po polsku to @), oferuje wszystkim gościom hotelowym wstęp w cenie zakwaterowania. Miejsce znajduje się po lewej stronie hallu, przy wejściu do Centum rozrywkowego Babylon.

Music Club Zavinac<p>Klub muzyczny Zavinac podczas dnia jest nieodkrytą perełką, w nocy zaś rozbudza się z zimowego snu i tętni życiem do późnych godzin nocnych!<p> Music Club Zavinac<p>Kolorowe lampy odbijają się w wypolerowanym parkiecie klubu muzycznego Zavinac w Centrum Babylon. Już niedługo parkiet zapełni się roztańczonymi ludźmi.<p> Music Club Zavinac<p>Klub muzyczny Zavinac oferuje wszystkim gościom Centrum Babylon wspaniałą rozrywkę nocną. Doskonały DJ dołoży wszelkich starań, aby rozkręcić imprezę i spragnioną zabawy publiczność.<p>

-->
Sprawdź inne miejsca na udany wypoczynek