Centrum Babylon
Centrum kongresowe - motywujące spotkania firmowe
Centrum Babylon
Lunapark - morze atrakcji dla dzieciaków
Centrum Babylon
Unikalny styl i komfort zakwaterowania
Centrum Babylon
Wodna rozrywka w antycznym świecie

Twój doradca

Gabriela Furtak
tel. 12-384-86-12
kom. 784-463-075
Infolinia czynna w godzinach:
9:00 - 17:00
gabriela

 

Adventure golf w Centrum Babylon

Indor Adventure Golf polecamy rodzinom, szkolnym grupom zorganizowanym, nadaje się jako uzupełnienie wyjazdów firmowych oraz imprez typu team building czy incentive.

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Wam odnowioną atrakcję Hotelu Centrum Babylon! W tajemniczych podziemiach Lunaparku znajduje się 18-dołkowe mini pole golfowe.


Lunapark - Adventure golf<p>Prawdziwą grę w golfa zapewnia mini golf znajdujący się w Centrum Babylon. Kilkanaście dołków, które tylko czekają, aż wbijesz w nie piłeczkę! <p> Lunapark - Adventure golf<p>Intensywne oświetlenie i trochę ciemniejsze wgłębienia tworzą niepowtarzalny styl. Gra nigdzie jeszcze nie była aż tak przyjemna.<p> Lunapark - Adventure golf<p>Adventure golf, jak sama nazwa wskazuje, zapewnia mnóstwo przygód. Gra doskonała jest zarówno dla dzieci jak również dla dorosłych.<p>

Super zabawa dla każdego

Nie lada gratka zarówno dla wytrawnych graczy, jak i zupełnych laików, magiczna atmosfera lasu i bogata aranżacja wnętrz. Do tego wszystkiego kolorowo oświetlone dołki golfowe, intensywne oświetlenie i trochę ciemniejsze wgłębienia oraz niepowtarzalny styl. Tego po prostu trzeba spróbować!

Nowe krajobrazy i elementy wystroju zadowolą dzieci i dorosłych. Spotkacie tu gigantycznego żółwia, posągu z przeszłości czy wybuchający wulkan!

Wstęp do Adventure golf w Centrum Babylon zawarty jest we wstępie do Lunaparku. Trzeba jedynie wykupić kolorową piłeczkę za 20 CZK - którą później można zabrać do domu na pamiątkę.

Oprócz zabawnej gry możesz nauczyć się tu zasad „prawdziwego” golfa.

golf1.jpg golf2.jpg

Cennik lunaparku 

Sprawdź inne miejsca na udany wypoczynek